O NAS

O nas Firma Dom-System działa od 2012 roku, zajmujemy się sprzedażą oraz montażem pokryć dachowych. Posiadamy szeroką ofertę produktów, w której znajdziecie Państwo wysokiej jakości blachy dachówkowe i trapezowe wykonane z materiałów renomowanych producentów.
Szeroka gama kształtów i kolorów, którą dysponujemy pozwoli Państwu na uzyskanie efektownych i oryginalnych rozwiązań.

Oprócz pokryć dachowych oferujemy wszelkiego rodzaju akcesoria dachowe,systemy rynnowe, okna dachowe. Jesteśmy partnerem handlowym największego w Europie producenta okien pionowych.

Stawiamy na doświadczenie, jakość i profesjonalizm, dlatego dokładamy wszelkich starań aby sprostać Państwa oczekiwaniom. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie według potrzeb klienta.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony i zapoznania się z ofertą W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt drogą telefoniczną, mailową bądź w siedzibie firmy.

Dla zainteresowanych klientów przygotowujemy kosztorysy na podstawie projektu lub pomiaru.

W ofercie posiadamy produkty większości liczących się producentów: blachodachówki, modne w ostatnim czasie blachy modułowe, trapezy i panele dachowe.

Stal wykorzystywana do produkcji tych wyrobów pochodzi między innymi z tak znanych hut jak: Arcellor Mittal, Thyssen Krupp, Ssab.
Poszczególne produkty różnią się od siebie grubością powłok lakierniczych, zabezpieczeniem przed korozją, sposobem tłoczenia. Blachy występują w wersji matowej i w połysku.

Dla klientów którzy szukają czegoś innego niż wyroby ze stali w ofercie posiadamy również dachówki ceramiczne i cementowe, gonty bitumiczne.
Producenci udzielają na swoje wyroby różne okresy gwarancyjne, uzależnione jest to właśnie od wymienionych powyżej parametrów technicznych blach od 2 lat do gwarancji dożywotniej.

Należy pamiętać, że w większości firm okres gwarancyjny na wyroby ze stali ma gwarancję funkcjonalną i na powłokę lakierniczą.

Klientów którzy szukają produktów nie wymienionych w naszej ofercie prosimy o kontakt.